Dzień Kropki w grupie V

17-09-2023 20:04 Grupa V

"Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. W naszym przedszkolu rozpoczęliśmy obchody od wspólnego obejrzenia filmu i wysłuchania przez dzieci historii o małej Vashti, która uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talent. Kolejnym punktem tego dnia było uczestnictwo w wielu zabawach z kropką, które realizowaliśmy w swojej grupie V - przedszkolaki rysowały swoje "dzieła", ozdabiały kropkę, układały "kropkowe" wzory, była także "kropkowa dyskoteka" . Było to święto radości.