Dzień mamy i taty w grupie I

18-06-2024 16:05 Grupa I

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. W dniu 14.06.2024 r. nasza grupa świętowała piękną uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci tego wyjątkowego dnia przedstawiły dla rodziców krótki program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Podczas występów na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasami łzy wzruszenia i szczęścia. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty.Potem dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy przy dziecięcych utworach muzycznych. Zapraszamy do galerii.