Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Dzień mamy i taty w grupie V".

07-06-2023 23:00
Z okazji dnia mamy i taty 24 maja rodzice mieli możliwość obejrzenia krótkiego występu artystycznego. Po wysłuchaniu piosenek i podziwianiu tańca przeszliśmy do drugiej części świetowania - wspólnych zabaw. Jak powrzechnie wiadomo, najważnieszy dla dziecka jest czas spędzony wspólnie z rodzicem, dlatego zaproponowałyśmy wycieczkę: do Zoo, w góry, nad jezioro, nad morze i do wiejskiej zagrody. Rodzice wraz z dziećmi wykonywali masażyki, łódkę techniką origami, naśladowali wiejskie zwierzęta za pomocą pantomimy, przedstawiali ruchem opowieść o wycieczce w góry. Wspólna zabawa sprawiła dzieciom wiele radości.