Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Pluszowego Misia w grupie V

28-11-2023 15:31 Grupa V

Dzień Pluszowego Misia

“Czy to jutro, czy to dziś – wszystkim jest potrzebny miś”

Jak co roku nadszedł dzień, w którym swoje święto obchodzi przyjaciel wszystkich dzieci i nie tylko dzieci – PLUSZOWY MIŚ. W piątek 24 listopada gościliśmy pluszowe misie naszych przedszkolaków. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji. Poznały historię pluszowego misia, brały udział w rożnego rodzaju konkursach i quizach, zabawach tanecznych, i zręcznościowych, rozwiązywały misiowe zagadki oraz wykonywały prace plastyczne. Ten dzień pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że misiowy dzień zostanie we wspomnieniach przedszkolaków na długi czas.