Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty kulinarne w grupie V

28-11-2023 15:24 Grupa V

„Robimy pizzę”- warsztaty kulinarne

 W czwartek 23 listopada przedszkolaki zostały małymi kucharzami i przeniosły się do Neapolu, by poznać historię oraz technikę wyrabiania pizzy. Najpierw dowiedziały się z jakich składników zrobić najlepsze ciasto, jak wymieszać i ugnieść to ciasto aby powstał idealnie płaski placek. Potem samodzielnie wyrabiały ciasto, dodawały ulubione składniki i czekały aż pizza się upiecze. Na końcu każdy mógł zjeść i posmakować swojego wyrobu.