Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

W świecie dinozaurów

28-11-2023 15:00 Grupa IV

Kiedy za oknem plucha dzieci z grupy czwartej zapraszają na wycieczkę do Parku Dinozaurów!! Pierwszym gościem była Pani Kasia! Sporo tam zwiedzania, samodzielnie wykonane dinozaury- każdy uroczy!!! Drzewa z klocków i staw dla olbrzymów! A dla bezpieczeństwa wszystkich solidne drewniane ogrodzenie.