Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Dzień Przedszkolaka".

25-09-2022 18:53

"Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień już kończy się,

od najmłodszego, aż do starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!"

21.09.2022 r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. To był wesoły dzień, pełen uśmiechu i radości. Wszystkie dzieci były chętne do uczestnictwa we wspólnej zabawie. Był taniec, śpiew, konkursy i wspólne zabawy. Wszystkie panie przygotowały dla dzieci pamiątkowe medale, a Rada Rodziców ufundowała konfetti oraz małe podarunki- breloczki w kształcie fistaszka. A najważniejsze, że tego dnia dzieci z całego Przedszkola mogły przebywać w swoim towarzystwie i świetnie się bawić :-) Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.