Grupa III wita w Nowym Roku Szkolnym.

20-09-2020 21:47
Dzieci z grupy III chętnie korzystają z uroków pogody w naszym pięknym ogrodzie. Z ochotą poszukują skarbów w piaskownicy, a chłopcy doskonalą swoje umiejętności strzeleckie. Kto wie, może wśród nich rośnie drugi Lewandowski.
Nasze wrześniowe prace plastyczne.
W ciągu ostatnich tygodni poznaliśmy zasady obowiązujące w Naszej grupie, zasady ruchu drogowego. Wiemy już jak należy zachowywać się przy drodze, znamy pojazdy uprzywilejowane i wiemy jaką niosą Nam pomoc, a także nauczyliśmy się rozpoznawać dary jesienne. Chętnie uczestniczymy w zabawach ruchowych z rekwizytami. Efektem naszej pracy są piękne prace plastyczne, zapraszam do obejrzenia.