Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Herbata dla seniora

Początkiem stycznia została zorganizowana akcja charytatywna "Herbata dla seniora". Celem zbiórki była pomoc bielskim Seniorom oraz integracja międzypokoleniowa. Dzięki zaangażowaniu rodziców i przedszkolaków udało się zebrać 45 paczek różnego rodzaju herbat. Koszyk w szatni zapełniał się błyskawicznie, za co bardzo dziękujemy darczyńcom. Zebrane dary zostały przekazane Fundacji "Kołem się toczy", która przekaże je Seniorom. Mamy nadzieję, że podarunki ofiarowane prosto z serca umilą im zimowe wieczory.