''Jesień w parku, sadzie i ogrodzie'' - grupa IV.

09-10-2022 20:46

Jesień to czas zbierania darów lasu, sadów i ogrodów: grzybów, owoców i warzyw. Przygotowując się do nadchodzącej zimy, gromadzimy zapasy i robimy przetwory. Na zajęciach zapoznaliśmy się z różnymi gatunkami grzybów, rozpoznawaliśmy owoce i warzywa. Mówiliśmy również o możliwościach przechowywania zebranych zbiorów oraz o zasadach zdrowego odżywiania i dbania o swoje zdrowie. Przedszkolaki tworzyły również rytmy w j. angielskim. Dzieci świetnie sobie radziły, a przede wszystkim dobrze się bawiły 🙂 Zapraszamy do fotorelacji.