Jesienne zabawy w grupie V.

27-10-2022 18:52

„Jesień, Jesień, Jesień kolorowa
hojnie skarby swoje nam rozdaje…” ,

a my je wykorzystujemy podczas różnego rodzaju działalności przedszkolnej.

Kolorowa Jesień to wyjątkowa pora roku, obfitująca w ciekawe zajęcia w przedszkolu. W salach powstały jesienne kąciki przyrody, w którym gromadziliśmy dary jesieni przyniesione przez dzieci. Nie zabrakło też prac plastycznych, które przedszkolaki uwielbiają. Natomiast kasztany, żołędzie i orzechy stanowiły świetny materiał do zabaw matematycznych i gier. Dzieci poznawały piosenki o jesieni, malowały i dużo się bawiły, bowiem w naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę!!!

Zapraszamy również do śledzenia zakładki ''Galeria prac'' gdzie można podziwiać wszystkie dzieła plastyczne naszych przedszkolaków :-)