''Jesteśmy samodzielni w kuchni'' - grupa 6.

12-02-2021 12:09

W tym tygodniu w grupie 6 realizowaliśmy temat: ''Jesteśmy samodzielni w kuchni''. Dzieci podczas zajęć praktycznych stały się prawdziwymi kucharzami. Na początek wykonały czapki kucharskie a po przygotowaniu owoców, samodzielnie zrobiły sok - używając do tego bezpiecznej dla dzieci wyciskarki. Zabawa była wspaniała! Dodatkowo dzień robienia soku przypadł na tłusty czwartek i dzieci miały pyszną ucztę:-) Oprócz zabawy tematycznej, były również próby czytania wyrazów związanych z kuchnią i gotowaniem. Zachęcamy do bieżącego śledzenia zakładki: galeria prac, w której znajdują się nowe zdjęcia twórczości plastycznej dzieci.