Konkurs literacki - ''O wirusie, który nosi koronę''

05-05-2020 8:15

Drogie Dzieci i Rodzice!

Serdecznie zapraszamy, wszystkie dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie literackim pt. 'O wirusie, który nosi koronę'. Pomysł konkursu, zrodził się w związku z trwającą pandemią Covid - 19. Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań literackich dzieci, rozwój wyobraźni, oswojenie się z chorobą oraz zacieśnienie więzi rodzinnych. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem, zostały wysłane do wszystkich rodziców za pośrednictwem Mobidziennika. Z niecierpliwością czekamy na wasze prace konkursowe! Udanej zabawy:)