Przejdź do treści Przejdź do menu

Konkurs ''Szanuj energię, chroń klimat''.

Drodzy Państwo!

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie ''Szanuj energię, chroń klimat''. Głównym zadaniem jest stworzenie obszernego albumu prezentującego przygody Bociana Bielskiego i Żabki Białej, które dzieci poznają poprzez komiks ''Bielski i Biała ratują miasto'' czyli przedszkolaki na tropie ekologii.

Jednym z wymogów konkursu jest uwiecznienie na zdjęciu wycieczki do jednego z miejsc, które pojawiają się w komiksie. W związku z sytuacją epidemiczną nie jesteśmy w stanie spełnić tego warunku, dlatego prosimy chętnych Państwa, w miarę możliwości o przesłanie zdjęcia za pośrednictwem Mobidziennika lub dostarczenie wydrukowanego/wywołanego zdjęcia o wymiarach 10x15 bezpośrednio do przedszkola.

Zdjęcie powinno przedstawiać przedszkolaka (lub przedszkolaka z rodzicem) na tle konkretnych miejsc w naszym mieście.

Miejsca te są ściśle określone w regulaminie konkursu: Szyndzielnia - platforma widokowa, Zamek Sułkowskich, Teatr Polski, dworzec kolejowy, Stara Fabryka, Kamienica pod żabami, Zapora Wapienica, Plac św. Mikołaja i katedra, Ratusz, Błonia.

Mamy nadzieję, że wspólna wycieczka będzie dla Państwa okazją do spędzenia czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu i przekazania kluczowych informacji na temat naszego miasta. 

Z góry dziękujemy za współpracę.