Przejdź do treści Przejdź do menu

Zakończenie realizacji projektów edukacyjnych.

W związku z zakończeniem realizacji projektów edukacyjnych Książka moim przyjacielem” w grupach IV-VI oraz „Pies przyjaciel człowieka” w grupach I-III w najbliższym czasie przeprowadzimy ewaluację wewnętrzną, której celem jest pozyskanie informacji, czy metoda projektu edukacyjnego ma wpływ na kształtowanie kompetencji kluczowych dzieci.

Spróbujemy wspólnie z Rodzicami odpowiedzieć na pytanie:

Czy zastosowanie metody projektu edukacyjnego w kształtowaniu kompetencji kluczowych dzieci sprzyja procesowi wspomagania ich rozwoju?

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do bliższego poznania kompetencji kluczowych oraz zapoznania się z działaniami, jakie podejmuje nasze przedszkole w celu wspomagania wszechstronnego rozwoju dzieci. Informacje znajdziecie Państwo w zakładce innowacje.