Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Makieta "Nasz zielony świat"

02-05-2024 9:55 Grupa V

Grupa V zrealizowała ostatnie zadanie  konkursowe w ramach kampanii "Szanuj energię chroń klimat". Przygotowała przepiękną makietę przestrzenną  "Nasz zielony świat" z wykorzystaniem materiałów recyklingowych tj. rolki po papierze toaletowym, słomki, zakrętki po butelkach plastikowych, kartki papieru, folia aluminiowa, folia bąbelkowa. Trzymamy kciuki za wygraną.