Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szanuj energię chroń klimat- meldujemy wykonanie zadania 3

02-05-2024 9:44 Grupa III

Grupa 3 zrealizowała kolejne zadanie w ramach kampanii "Szanuj energię chroń klimat", które polegało na wykonaniu zdjęcia grupy przedszkolnej jako Ambasadora Klimatu z zaprezentowaniem indywidualnego zobowiązania prośrodowiskowego. Nasze ekologiczne motto to: "SEGREGUJ ŚMIECI- TAK ROBIĄ DZIECI".