''Międzynarodowy Dzień Kropki'' - grupa III.

17-09-2021 9:45

15 września obchodziliśmy wyjątkowe święto - ''Międzynarodowy Dzień Kropki''. Dzieci obejrzały bajkę pt. ''Kropka'' - jest to opowieść o przemianie, jaką dzięki wspierającej nauczycielce przechodzi wątpiąca w siebie  dziewczynka. Niezwykła podróż rozpoczyna się od małej kropki postawionej na papierze jako swój znak. Od tamtej pory tysiące dzieci i dorosłych na całym świecie odkrywają przy okazji Dnia Kropki swoje talenty i możliwości. To była wspaniała okazja dzięki której podczas różnorodnych zabaw, dzieci uwierzyły w siebie i wzmocniły wiarę we własne możliwości. Zapraszamy do galerii :-)