''Międzynarodowy Dzień Osób Starszych''.

02-10-2022 22:24

"Jesteście ważni, jesteście potrzebni"

„Osoby starsze” to grupa, która zasługuje na szczególny szacunek i wsparcie, na godne przeżywanie jesieni życia w poczuciu bezpieczeństwa, stabilizacji i spokoju. W związku z obchodami ich święta dzieci dowiedziały się, jak ważną rolę pełnią osoby starsze w życiu każdego człowieka. Rozmawialiśmy o szacunku, okazywaniu uczuć wobec tych osób. Nasze przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały piękne kartki z życzeniami które zostały przekazane do Domów Opieki nad Osobami Starszymi m.in. ''Domu Nauczyciela'' i Domu Opieki ''Samarytanin'' w Bielsku-Białej. Dziękujemy bardzo wszystkim przedszkolakom za okazane serduszko, piękny uśmiech i gest. Zapraszamy do galerii foto.