MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech

05-12-2019 20:49 Wszystkie grupy


Rodzice i Przyjaciele Przedszkola! 

Miło nam poinformować,że nasze przedszkole bierze udział w  kampanii edukacyjno-informacyjnej pod nazwą „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”. W ramach powyższej kampani nasza placówka otrzymała pomoc rzeczową w postaci 5 oczyszczaczy powietrza , które zostały zakupione  ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech”  współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

Obecnie bierzemy udział w konkursie na najlepszy scenariusz zajęć dla dzieci o tematyce: zanieczyszczenie powietrza, smog, walka z niską emisją, zachowania prozdrowotne. Wkrótce poinformujemy Was o tematyce podejmowanych zadań, działań i przebiegu ich realizacji.