Nasze zmysły Gr III

11-12-2023 12:55 Grupa III

W ostatnim tygodniu listopada przedszkolaki poznały zmysły człowieka: węch, wzrok, dotyk, smak oraz słuch. Kosztowały i odgadywały nazwy produktów, wąchały i odkrywały zapachy, rozpoznawały te same dźwięki, śpiewały i grały na instrumentach. Rozwiązując zagadki rozwijały zmysł wzroku a wykonując pracę plastyczną i masażyk - dotyk. Zajęcia dostarczyły naszym przedszkolakom wiele radości i uświadomiły znaczenie zmysłów w poznawaniu otaczającego nas świata.