Przejdź do treści Przejdź do menu

"Odlotowy bal karnawałowy" .

Dla nas piątek trzynastego był wesołym, pogodnym, roztańczonym dniem. Animatorzy zabrali nas w odlotową podróż w Kosmos. Już sam wystrój, gadżety i ubrania animatorów wskazywały, że "polecimy rakietą". Pani Magda pierwsze zaprosiła dzieci do "prześwietlenia" swoich strojów w celu weryfikacji, czy będą w pełni bezpieczne podczas zabawy. Dzieci przechodziły przez złote wrota i prezentowały swoje bajeczne przebrania. Młodsze dzieci bawiły się z wykorzystaniem kolorowych parasoli, a starsze folii aluminiowej, piłeczek, chust animacyjnych i apaszek. Zabawa była przednia, a uśmiech nie schodził z twarzy przedszkolaków. W trakcie balu a także na koniec wykonywane były pamiątkowe zdjęcia. Rodzicom gratulujemy pomysłowości przy przygotowywaniu  przebrań dla dzieci. Były imponujące ! 

Koszty animacji oraz balonów z helem dla każdego dziecka zostały pokryte z Funduszy Rady Rodziców.