Podróże Baltazara Gąbki

12-02-2020 14:22

Dnia 14 stycznia Nasze Przedszkole odwiedził Teatr „Blaszany bębenek” z przedstawieniem pt. „Podróże Baltazara Gąbki”. Była to wyjątkowa historia Smoka Wawelskiego, który na polecenie Króla Kraka wyrusza do krainy deszczowców aby odszukać porwanego wybitnego naukowca Baltazara Gąbkę. W podróż wraz ze smokiem wyrusza kucharz Bartłomiej Bartolini herbu Zielona Pietruszka. Nie spodziewali się jednak, że ktoś chce im przeszkodzić w wędrówce przez co przeżyli wiele zabawnych i pouczających zdarzeń. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, dzięki czemu była to dla nich wspaniała zabawa. To był kolejny ciekawy dzień w Naszym Przedszkolu ! :)