Spotkanie z dziadkiem Ludwikiem

10-02-2020 23:01

Pierwszy tydzień lutego w grupie VI związany był z muzyką. W piątek 7 lutego gościliśmy w naszej grupie dziadka Miłosza, pana Ludwika. Pan Ludwik opowiedział dzieciom o swojej pasji - muzyce. Zapoznał dzieci z instrumentem smyczkowym jakim są skrzypce, zagrał różne utwory, nauczył piosenki. Czas spędzony na muzykowaniu i zabawach muzycznych minął bardzo szybko. Dzieci przygotowały dla pana Ludwika prezent, własnoręcznie wykonane nutki, które umieściły na pięciolinii. Pan Ludwik obiecał przedszkolakom, że na pewno jeszcze ich odwiedzi. Dziękujemy panu Ludwikowi za poświęcony czas.