Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Podsumowanie Kiermaszu Wielkanocnego

W piątek 22.03 odbył się Kiermasz Wielkanocny. Na stoiskach można było znaleźć bogactwo kolorowych ciast, mazurków, serników, babeczek i wielu innych tradycyjnych wielkanocnych smakołyków. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie, ofiarowaną pomoc w przygotowanie kiermaszu, oraz sam  przebieg tego dzieła.