Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pożegnanie starszaków w Gr V

25-06-2024 11:23 Grupa V

Dzień 18 czerwca był okazją do uroczystego pożegnania dzieci z grupy V, kończących edukację przedszkola i odchodzących do szkoły. To szczególne wydarzenie zgromadziło dzieci, rodziców oraz kadrę przedszkola, aby wspólnie celebrować zakończenie roku szkolnego i pożegnać naszych najstarszych wychowanków, którzy już wkrótce rozpoczną swoją przygodę w szkole podstawowej. Najważniejszą częścią spotkania był program artystyczny naszych wychowanków. Dzieci  zatańczyły poloneza, zaprezentowały przygotowane z dużym zaangażowaniem piosenki i wiersze. Dzieci kończące przedszkole zostały także uhonorowane pamiątkowymi dyplomami oraz otrzymały Tablo. Pani Dyrektor wręczyła również podziękowania dla Rodziców, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do organizacji pracy przedszkola. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata!