"Pożegnanie starszaków z grupy V"

25-07-2022 21:13
22 czerwca odbyła się Uroczystość Pożegnania Starszaków z gr V. Szeregi naszego przedszkola opuściło 15 dzieci. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy i zdjęcia Tablo, a także papierowe birety, podkreślające rangę imprezy.
Przedstawienie łączyło w sobie nostalgiczne a zarazem wesołe wspomnienia z lat spędzonych w przedszkolu, ale także wizję zbliżających się wakacji - było aż czuć ciepły, letni wiatr i gorące promienie słońca. Dzieci młodsze wręczyły także starszym kolegom własnoręcznie wykonane pamiątki - serduszka. Uściskom i czułym słowom nie było końca! Dziękujemy przedszkolakom za spędzony wspólnie czas zabawy i nauki, jednocześnie życząc samych sukcesów w klasie pierwszej!