Poznajemy nasze miasto Bielsko-Biała- grupa 3.

07-06-2021 12:39

Dzieci zapoznały się z różnymi zabytkami Bielska- Białej. Najchętniej wypowiadały się na temat ich ulubionych bajek: Reksia oraz Bolka i Lolka. Największa niespodziankę przygotowała dla dzieci p. Dyrektor. Zaprezentowała typowy strój regionalny, a także nauczyła dzieci kroków tańca góralskiego. Dzieci były zachwycone możliwością zobaczenia kultury beskidzkiej na własne oczy, a nie tylko poprzez zdjęcia i filmy. Zapraszam do fotorelacji.