Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Poznajemy pracę lekarza- grupa I.

21-11-2022 7:04

Dzieci z grupy I poznały zawód lekarza. Dowiedziały się w jaki sposób lekarz może udzielić nam pomocy oraz z chęcią wcielały się w rolę lekarza w utworzonym kąciku. ta zabawa sprawiła im wiele radości. Zapraszamy do galerii.