Poznajemy zwierzęta egzotyczne - grupa III.

15-05-2022 0:05

W tym tygodniu dzieci z grupy III, pogłębiały swoją wiedzę na temat zwierząt egzotycznych. Rozwiązywały m.in. zagadki obrazkowe, słowne, słuchowe, naśladowały sposób poruszania się wybranych zwierząt. Przedszkolaki dokonywały podziału nazw zwierząt na sylaby. Celem zajęć było rozpoznawanie i nazywanie wybranych zwierząt egzotycznych oraz poszerzenie wiedzy o ich życiu. Dzieci, dzieliły się wspomnieniami na temat wycieczki do ZOO  i zachęcały dzieci które jeszcze nie miały okazji odwiedzenia ZOO aby zobaczyły to wspaniale miejsce gdzie możemy spotkać tak wiele różnorodnych gatunków zwierząt z całego świata. Zapraszamy również do oglądania prac plastycznych dzieci :-)