"Projekt edukacyjny"- grupa II.

05-12-2022 11:31

W miesiącu październiku i listopadzie dzieci w grupie drugiej w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Z EDUMUZ w logopedię" wykonywały szereg ćwiczeń i zabaw logopedycznych. Wśród nich zabawy słuchowe, dźwiękonaśladowcze, oddechowe, rytmiczne. W zabawach i ćwiczeniach towarzyszyła dzieciom piosenka " Rytmiczny deszczyk" i masażyk " Rano był deszczyk", który zawierał ćwiczenia zmniejszające napięcie mięśniowe oraz elementy relaksacji i wyciszenia.