Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Szanowni Państwo,


Poniżej przedstawiamy Zarządzenie Prezydenta Miasta Bielska-Białej w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy przedszkoli prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2023/2024.