Realizacja projektu ''Dookoła Polski'' - grupa V.

27-01-2023 17:15

W kolejnym miesiącu realizacji projektu ''Dookoła Polski'' dzieci poznały najciekawsze miasta i ciekawostki związane z poszczególnymi miejscami. Przyszedł czas na województwo świętokrzyskie: dzieci wysłuchały historii o Koziołku Matołku który wędrował do Pacanowa. Poznały również wiele ciekawych informacji o słynnym pomniku przyrody jakim jest Dąb Bartek, legenda o ukrytym w pniu skarbie bardzo zaciekawiła przedszkolaki :-) W czasie poznawania województwa łódzkiego, dzieci zapoznały się z charakterystycznym  rzemiosłem ludowym i łowickimi wzorami. Polecamy również wycieczkę do wyjątkowego romantycznego Parku Arkadia oraz słynnego orientarium w Łodzi.