REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

30-05-2023 10:48

Dotyczy postępowania uzupełniającego do przedszkoli

na rok szkolny 2023/2024

Postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 01 czerwca 2023 roku. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola uczestniczą w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2023/2024 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego NABO.

System zostanie uruchomiony 01 czerwca o godz. 9.00. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu.

Postępowanie uzupełniające prowadzone jest na wniosek rodzica. Formularz wniosku będzie dostępny 01 czerwca o godz. 9.00 pod adresem: https://uzupelniajaca-bielsko-biala.nabory.pl/.

Również pod tym adresem rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą przedszkola, w którym pozostały jeszcze wolne miejsca oraz ze szczegółowymi zasadami postępowania.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.