Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spotkanie z pracownikiem Straży Miejskiej

W poprzednim tygodniu nasze przedszkole odwiedził pracownik Straży Miejskiej. Podczas spotkania odbyła się prelekcja pt. "Nieznajomy".  Funkcjonariusz przedstawiał dzieciom możliwe sytuacje, które mogą spotkać dzieci w codziennym życiu oraz pokazywał jak należy się zachować w danej sytuacji. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i chęcią uczestniczenia w scenkach.