Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŚWIATEŁKO DLA UKRAINY - ZBIÓRKA ŚWIEC I ZAPAŁEK

17-01-2023 22:03

Za naszą wschodnią granicą trwa wojna. Wojna jest piekłem, które dotyka swym piętnem wszystkich ludzi. Pomóż tym, którzy żyją pozbawieni prądu w piwnicach swoich zbombardowanych domów.

Ze względu na rosyjskie ataki rakietowe, jedną z największych potrzeb obecnie na Ukrainie jest zapewnienie światła w mieszkaniach i domach.

Szanowni Państwo!

Nasze przedszkole dołączyło do inicjatywy zbiórki świec, zapałek, latarek i baterii. Najbardziej pożądane są najprostsze białe świece stołowe o jak najdłuższym czasie palenia

Zachęcamy Państwa do włączenia się do akcji, gdyż oprócz wartości materialnej związanej ze świeczkami światło jest również symbolem siły, a przede wszystkim nadziei i solidarności z narodem ukraińskim.

Koordynatorzy: Małgorzata Zborowska i Kazimiera Banaś.