Światowy Dzień Pluszowego Misia.

25-11-2022 21:30

''Pluszowy przyjaciel
                                                          Jest jedyny, najdroższy, wspaniały,                                                             wśród wielu zabawek najbardziej znany.
Kochają Go dzieci, młodzież i dorośli,
a w moim sercu na dobre zagościł''.

W dniu dzisiejszym 25 listopada nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, brały udział w różnych zabawach ruchowych, muzycznych i konkursach. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy :-)