Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Szanuj energię, chroń klimat" - kolejny wspólny sukces!

25-06-2021 21:03

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że nasze przedszkole otrzymało wyróżnienie w XI edycji konkursu miejskiego "Szanuj energię, chroń klimat". Jednocześnie pragniemy podziękować Państwu za okazane wsparcie i współpracę, a przede wszystkim za przesyłanie zdjęć przedstawiających odwiedzane przez Bociana Bielskiego i Żabkę Białą miejsc. Dzięki tym fotografiom stworzony przez nas album zyskał aprobatę jury konkursowego. Serdecznie gratulujemy Rodzicom, którzy postanowili się zaangażować w ten projekt oraz wszystkim dzieciom, które przez cały tydzień zapoznawały się z przygodami naszych sympatycznych bohaterów.