Turniej "Przedszkolny Mistrz Warcabów" w Przedszkolu Nr 42.

18-05-2023 20:25

Dnia 16.05.2023 r odbył się Turniej "Przedszkolnego Mistrza Warcabów". Nasze przedszkole reprezentowała Natalia S. z gr. V i Martyna G. z gr. VI wyłonione w ramach eliminacji grupowych w przedszkolu. Dziewczynki dzielnie walczyły w skupieniu, miały za sobą kilka zwycięskich pojedynków. Do podium brakło tak niewiele, ale mimo wszystko do przedszkola wróciły z podniesioną głową, dzierżąc w ręce statuetkę oraz dyplom za udział w turnieju. Dla nas i tak są Mistrzami, najlepszymi w Przedszkolu Nr 25. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej jakże trudniej konkurencji.