Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Uczymy się wygrywać" - grupa V.

08-03-2022 17:34

Nasze przedszkolaki systematyczne zapoznają się z przygodami "Jeżyka Michałka w świecie uczuć i emocji". Dziś Jeżyk Michałek uczył dzieci, jak we właściwy sposób radzić sobie z wygraną! Rozmawialiśmy o szacunku do uczuć innych osób i umiejętności gratulowania zajęcia gorszego miejsca podczas rywalizacji. Zdobytą wiedzę od razu wykorzystaliśmy podczas gier, stosując zwroty grzecznościowe i okazując sobie wzajemny szacunek.