Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka - grupa V.

02-02-2023 22:27

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?

Z tego wyjątkowego święta dzieci z grupy V przygotowały specjalny dla nich program artystyczny pt. Cztery pory roku z Babcią i Dziadkiem'',  recytowały wiersze o swoich dziadkach, śpiewały piosenki i tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków piękną laurkę.

Na zakończenie udanego popołudnia wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek ufundowany z Rady Rodziców.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków :-)