Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

W zdrowym ciele zdrowy duch...

06-12-2023 10:37 Grupa V

„W zdrowym ciele, zdrowy duch...” - zakończyliśmy drogi miesiąc realizacji programu edukacyjnego. Dzieci z grupy V wykonywały zadania ogólnorozwojowe  z wykorzystaniem niekonwencjonalnych przyborów. Bawiły z używając folii bąbelkowej, dyni, włóczki . Każda aktywność ruchowa ma na celu pobudzenie dzieci do podejmowania zadań w zespole, odpowiedzialności za własny rozwój ruchowy, wspieranie zainteresowań otaczającym światem, wyzwalanie kreatywnej aktywności poprzez korzystanie z przyborów codziennego użytku. Zapraszamy do fotogalerii.