Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Witaminki- meldujemy wykonanie ogórkowego zadania

02-11-2023 23:30 Grupa I

Grupa maluszki zrealizowała kolejne zadanie w ramach projektu "Witaminki". Tym razem głównym bohaterem zajęć był ogórek. Dzieci zapoznały się jego wyglądem, kolorem, z przetworami wykonanymi z tego warzywa. Podjęły trudne wyzwanie kosztując różnorodne rodzaje ogórków: na surowo, kiszone, korniszony, a także na słodko w wersji kanapkowej. Puste talerzyki świadczyły tylko o tym, jak pyszne były to przetwory, a przede wszystkim dzieci dowiedziały się jak ważną rolę dla naszego organizmu pełnią kiszonki. Na koniec wspólnie zaśpiewały piosenkę pt. "Ogórek zielony".