Przejdź do treści Przejdź do menu

"Wycieczka Ciuchcią Beskidzką" - grupa V.

20-10-2021 21:15 Grupa V

18 października przedszkolaki z grupy V wybrały się na wycieczkę Ciuchcią Beskidzką na tereny bielskich Błoni. Podróż ciuchcią była niezwykle ekscytująca. Pasażerowie raz po raz przekrzykiwali się kto gdzie mieszka, gdzie pracuje mama i tata, gdzie chodzą na spacery. A że podróż tym środkiem transportu dostarcza wielu wrażeń, panie również przekonały się na własnej skórze! Wszelkie nierówności jezdni, wertepy i przeszkody pan kierowca pokonywał z "należytą starannością". Niestety w związku z warunkami atmosferycznymi i opadami deszczu mogliśmy sobie pozwolić tylko na krótki spacer, ale i on dostarczył masy pozytywnych wrażeń! Na szczęście w drodze powrotnej kierowca zapewnił pasażerom wycieczkę objazdową po całym Bielsku. Utrwalaliśmy nazwy najważniejszych obiektów i atrakcji Bielska-Białej. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tej ekscytującej wycieczki:)