WYNIKI KONKURSU „EMOTKOWA PRZYTULANKA”

10-04-2023 20:53

Zakończył się przedszkolny konkurs „Emotkowa przytulanka”. Dostarczone prace konkursowe wykonane są zgodnie z założeniami konkursu- to przytulanki z materiałów tekstylnych wyrażające różne emocje. Komisja konkursowa powołana przez organizatora konkursu przyjrzała się pracom konkursowym i dokonała ich oceny. Opracowano wyniki , które prezentowane są poniżej. Organizatorzy przewidzieli dyplomy i nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. Dziękujemy bardzo Rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom w przygotowaniu prac konkursowych. Wszystkie „Emotkowe przytulanki” będą wykorzystane w bieżącej pracy z dziećmi i zostaną umieszczone w „Kącikach emocji ” poszczególnych grup.

WYNIKI KONKURSU „ EMOTKOWA PRZYTULANKA”

GRUPY MŁODSZE I-III

I miejsce Dobek Łucja gr I