Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZAPROSZENIE NA FESTYN RODZINNY

30-05-2023 20:54

Drodzy Rodzice i Przyjaciele  Przedszkola nr 25!

Zapraszamy wszystkich w najbliższy piątek, tj. 2.06.2023r. o godzinie 15:30 na wspólną zabawę. Życzymy dużo radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszają:

Dyrektor, Rada Rodziców oraz personel Przedszkola nr 25.