Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Zdrowi i Sportowo" - grupa V.

05-06-2023 23:35

Uroczyście kończymy ogólnopolski program "Zdrowo i sportowo". Przez cały rok szkolny przedszkolaki z grupy V realizowały program poprzez scenariusze zestawów ćwiczeń gimnastycznych ściśle korespondujących z aktualnie przerabianą tematyką. Zajęcia były dla dzieci ciekawe i nietypowe. Taka forma aktywności zachęca do uprawiania różnych sportów, utrwala nawyki zdrowego stylu życia, wdraża do podejmowania zdrowej rywalizacji. Na zakończenie programu przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy.